Hakkımızda
Tamamlanan Projeler
Haberler
Referanslar
İletişim
TR

TIR, KAMYON, KAMYONET ve Şantiye Ekipmanları Kiralama

TIR, KAMYON, KAMYONET ve Şantiye Ekipmanları Kiralama

VNG Oto Yol Hizmetleri ağır vasıta araç kiralama sektörü içerisinde yer alarak müşterilerinin taleplerini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılıyor. Bundan dolayı Yapı İşlerindeki Şantiye sahalarında gereken araçlara ihtiyaç duyduğunuzda firmamızın yıllık olarak anlaşmış olduğumuz filo şirketlerimizle birlikte İhtiyaçlarınızı Yüksek Güvenle Karşılayabiliriz. 
Hafif Ticari Ve Binek Araçlar; 
VNG Oto Yol Hizmetleri 
Oto kiralama sektörü içerisinde hizmet veren VNG Oto Yol Hizmetleri tüm hizmet içeriğini Yıllık Anlaşmalı Renta Car Filo Şirketlerimizle Birlikte Aylık VEYA Yıllık Olmak Üzere Hafif Ticari Ve Binek Araçlarımızla Müşteri Talebi Üzerine İhtiyacınız Olan Araçları Temiz Ve Bakımlı Olarak Size Teslim Ediyoruz. 

Haberler
VNG EKSPRES KARGO YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİL ATAOĞULLARI
''Türkiye Karayolu Taşıma Faaliyetinde Bulunan Tır, Kamyon, Kamyonet Grubunda Ki Yük Taşıyan Araçlarımızın Plaka Değeri Olmalı Tescillenmeli. Memurluktan Emekli Olan ve Meslek Grubundan İhraç Edilen Kişilerin Lojistik Sektörüne Katılmalarını Önlemeliyiz.``
VNG EKSPRES KARGO Olarak Türkiye Geneli Tedarik Zincirimizi 2023-2024 Geçiş Yılında 1692 Kişilik Uzman Yönetici`den 1869 Kişi Uzman Yönetici Sayımızı Yükselttik. Bunun Yanında Aktarma Merkezlerimiz Ve Lojistik Operasyon Merkezlerimiz Maraton Seviyesini 3 üncü Dereceden 4,8 Dereceye Ulaştırmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Lojistik Sistematiği Coğrafi Konumu İle Birlikte Karayolu, Denizyolu, Havayolu Adeta Dünya da 1 inci sırada yer almıştır. İhracat Ve İthalat Türkiye`den Başlangıç Sağlayarak Avrupa VE Orta Asya Olmak Üzere Ciddi Bir Rol Üstlenmektedir. Tüm Taşıyıcı Meslektaşlarımızın Bu Bilinçle Hareket Etmelerini Yarınlarının Çok Kıymetli Ve Verimli Olacağını Bildirmek İsterim.
© Copyright Vng Ekspress Kargo 2016 - 2023. All right reserved.