Hakkımızda
Tamamlanan Projeler
Haberler
Referanslar
İletişim
TR

Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı

VNG EKSPRES KARGO olarak, işletmenizin büyük ölçekli ve uzun vadeli projeler için deniz, hava ve karayolu hizmetlerimizi tek veya farklı kombinasyonlar halinde kullanarak, özel ve yenilikçi çözümler sunmaktayız. Uzman kadromuz, ağır, hacimli ve standart ölçülerin dışındaki yüklerinizin taşınmasını en ince ayrıntısına kadar planlayarak ve yöneterek, güvenli bir şekilde hedef noktaya teslim edilmesini sağlamaktadır.
UZUN VADELİ VE YÜKSEK KAPASİTELİ PROJE TAŞIMACILIĞI
Uzun vadeli, yüksek kapasiteli ve gayretli bir hizmet alanı olan proje taşımacılığı, bizim için sürekli güçlenme ve yenilikçi çözümler sunma zorunluluğunu beraberinde getiriyor. Özel projeler, bazen kısa süreli bir hizmet ihtiyacı doğururken bazen de uzun süreli vakit alan bir süreç içinde yer alabiliyor. Bu nedenle, profesyonel, eğitimli, özverili, meraklı, esnek, deneyimli ve yüksek motivasyona sahip ekibimizle birlikte sizlere ihtiyaç duyduğunuz lojistik süreçlerinde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Geniş küresel lojistik ağımız, sahip olduğumuz stratejik ortaklarımız ve lojistiğe olan tutku dolu yaklaşımımız ile deneyimli ekibimiz öncülüğünde müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet sunarak, büyük ölçekli projelerinizi başarı ile taşıyoruz. Uygun fiyat politikamız ve sunduğumuz hizmet kalitemizle, proje taşımacılığı alanında sektörde öncü bir konumda yer aldığımızı söylemekten mutluluk duyuyoruz.
AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞINDA VNG EKSPRES KARGO FARKI
Ağır yük taşımacılığı, lojistik sektörünün en kritik unsurlarından biridir ve bu alanda faaliyet gösteren firmaların sadece deneyimli değil, aynı zamanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve sürdürülebilir lojistik stratejileri sunabilen ekiplere sahip olması hayati önem taşımaktadır. Biz de VNG EKSPRES KARGO olarak, uluslararası mevzuatları yakından takip eden, sektördeki en son teknolojik yenilikleri bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir lojistik stratejileriyle müşterilerimize hizmet sunan uzman kadromuzla endüstrinin geleceğine katkı sağlıyoruz.
YAPAY ZEKÂ ÇÖZÜMLERİ VE REKABETÇİ FİYATLAR
Milyonların hayatlarını etkileyen büyük projelerde, üretim koşullarını ve yöntemlerini şekillendirerek sizin için gereken ağır yük taşımacılığı kargo hizmetlerini sağlıyoruz. Yapay zekâ çözümleri ile kusursuz bir takip sağlayarak, rekabetçi fiyatlar ve güvenilir ekibimizle projelerinizi yönetiyoruz. Uzmanlarımız, proje taşımacılığı nakliye planlamalarını büyük resmi görerek kurgulayarak, projenin başından sonuna kadar tüm süreçlerde aktif bir şekilde yer alarak, her ayrıntıya özen gösteriyoruz.
VNG EKSPRES KARGO olarak, ağır yük taşımacılığı alanındaki her adımın önemini kavrayarak sizi ve projenizi sonuna kadar destekliyoruz. Büyük bir özveriyle ve inançla çalışarak, her proje için en uygun ve yaratıcı çözümleri sunuyoruz. Proje lojistiği alanındaki kat edeceğimiz uzun soluklu nakliye maratonunda, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sunmak için tecrübeli ekibimiz ile birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.
KÜRESEL AĞ VE STRATEJİK ORTAKLARIMIZLA KESİNTİSİZ HİZMET
Müşterilerimiz için her zaman en iyiyi hedefleyen lojistik ekibimiz, stratejik ortaklarımız ve geniş küresel ağımız ile birlikte tüm süreçlerde ortak hareket ederek, bu ölçekteki projeleri zamanında ve güvenli bir şekilde hayata geçirme tutkumuzla 7/24 kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Fiyat politikamız ve hizmet kalitemizle, proje taşımacılığı yapan diğer firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumda yer alıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, uluslararası lojistik mevzuatlarının gerekliliklerine hâkimiyeti, sektördeki teknolojik yenilikleri takip etme kabiliyeti ve sürdürülebilir lojistik stratejileri sunma becerisi ile bu alanda ön plana çıkıyor.
Geleceğe yönelik atılımlar yapmayı hedefleyen tüm kurumların vizyonuna katma değer sağlayarak, üretim koşullarını ve yöntemlerini şekillendirerek milyonların hayatlarına dokunacak ölçekteki projelerde ihtiyaç duyulan ağır yük taşımacılığı kargo hizmetlerini güvenilir ekibimizle sağlıyoruz. Lojistik sürecinin her aşamasında büyük resmi dikkate alarak nakliye planlamalarınızı ve operasyonlarınızı kurguluyor, tüm projelerin en küçük detayına dahi en büyük özeni göstererek süreci yönetiyoruz. Uzun soluklu proje taşımacılığı maratonunda, atılacak her adımın önemini kavrayarak sizi ve projenizi sonuna kadar destekliyoruz.
BAŞARILI LOJİSTİĞİN SIRRI KÜÇÜK DETAYLARIN TAKİBİNDE GİZLİ
Başarılı lojistik süreçlerinin temelinde, küçük detayların titizlikle takip edilmesi yatar. Ekibimiz, proje taşımacılığı nakliyat planlamalarınızı ve operasyonlarınızı büyük resmi göz önünde bulundurarak kurgular ve projenizin her aşamasında sizinle birlikte çalışır. En küçük detaylara bile en büyük özeni gösterirken, uzun soluklu nakliye maratonunun her adımının önemini kavrayarak sizi ve projenizi sonuna kadar destekliyoruz. Amacımız, yüksek kaliteli hizmetimizle projenizi başarıya ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Sizi proje sürecinde en iyi şekilde desteklemek için buradayız ve her adımda sıkı bir takip ve kontrol sağlayarak işlerinizi kolaylaştırmak için VNG EKSPRES KARGO olarak elimizden gelenin en iyisini yaparız.
NEDEN VNG EKSPRES KARGO?
Biz, proje ve ağır yük taşımacılığı alanında lider bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.
⦁    Deneyim ve Uzmanlık: Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve sektördeki uzmanlığımızla projelerinizi başarıyla tamamlamak için gereken bilgi ve birikime sahibiz.
⦁    Kalite ve Güvenilirlik: Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Kaliteli hizmet sunmak ve güvenilir çözümler sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.
⦁    Ekipman ve Kaynaklar: Projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz ekipman ve kaynakları sağlamak için gereken yatırımları yapıyoruz. Böylece, işlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.
⦁    Titiz Planlama: Her proje için özel olarak hazırladığımız titiz planlama süreçleriyle işlerinizi düzenli bir şekilde yönetiyoruz. Projenizin gereksinimlerini karşılayacak en iyi çözümleri sunuyoruz.
⦁    Güvenlik: Güvenlik konusunda hiçbir ödün vermiyoruz. Taşıma sürecinde gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.
Değerli müşterilerimize sunduğumuz proje ve ağır yük taşımacılığı hizmetleriyle iş birliğimizi güçlendirmek ve başarıya birlikte ulaşmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen iş anlayışımızla, sürekli olarak kalite ve verimlilik odaklı çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamak, sizi dinlemek ve doğru çözümleri sunmak için buradayız.
Sizlere destek vermek ve yeni başarılı örneklerin sayısını artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak için deneyimli ekibimizle birlikte her zaman yanınızdayız. Bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Haberler
VNG EKSPRES KARGO YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİL ATAOĞULLARI
''Türkiye Karayolu Taşıma Faaliyetinde Bulunan Tır, Kamyon, Kamyonet Grubunda Ki Yük Taşıyan Araçlarımızın Plaka Değeri Olmalı Tescillenmeli. Memurluktan Emekli Olan ve Meslek Grubundan İhraç Edilen Kişilerin Lojistik Sektörüne Katılmalarını Önlemeliyiz.``
VNG EKSPRES KARGO Olarak Türkiye Geneli Tedarik Zincirimizi 2023-2024 Geçiş Yılında 1692 Kişilik Uzman Yönetici`den 1869 Kişi Uzman Yönetici Sayımızı Yükselttik. Bunun Yanında Aktarma Merkezlerimiz Ve Lojistik Operasyon Merkezlerimiz Maraton Seviyesini 3 üncü Dereceden 4,8 Dereceye Ulaştırmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Lojistik Sistematiği Coğrafi Konumu İle Birlikte Karayolu, Denizyolu, Havayolu Adeta Dünya da 1 inci sırada yer almıştır. İhracat Ve İthalat Türkiye`den Başlangıç Sağlayarak Avrupa VE Orta Asya Olmak Üzere Ciddi Bir Rol Üstlenmektedir. Tüm Taşıyıcı Meslektaşlarımızın Bu Bilinçle Hareket Etmelerini Yarınlarının Çok Kıymetli Ve Verimli Olacağını Bildirmek İsterim.
© Copyright Vng Ekspress Kargo 2016 - 2023. All right reserved.