Hakkımızda
Tamamlanan Projeler
Haberler
Referanslar
İletişim
TR

Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yılında Vangölü Yurtiçi Taşıma Servisi & VNG Ekspres Kargo Marka adı ile kurulan firmamız ağır taşıma, Yurt Geneli Kargo Parsel Yük Taşıma ve proje taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir. 
Yılların deneyimi ile hizmet kalitemizi artırarak sizlere her daim en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Sektöre girdiğimiz dönemden bugüne kadar birçok konuda tecrübe sahibi olduk. 2016 yılında kurmuş olduğumuz VNG EKSPRES KARGO Firmamız kısa sürede önemli adımlar atarak Türkiye’nin marka firmaları arasında yer almıştır. Sektörün tüm ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız, bu konuda deneyimli ve pratik hizmet sunan ekibimiz, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz, her geçen gün kendini yenileyen hizmet kalitemiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Taşımacılık ihtiyaçlarınızda farklı çözümler sunan firmamız bu konuda bir çok yeniliğe de adım atmıştır. Uluslararası ve Yurtiçi nakliye kargo lojistik hizmeti olarak faaliyetlerine başlayan firmamız günümüze gelene kadar birçok konuda kendini yenileyerek hizmetlerini sürdürmüştür. Ülkemizin birçok noktasına taşımacılık hizmeti sunan VNG EKSPRES KARGO birçok önemli marka ile çalışmaktadır. Bütçenizi sarsmadan ve güvenilir hizmet almak istediğinizde siz de firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına akılcı çözümler sunan ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Ayrıntılı bilgi ve iletişim için siz değerli iş ortağımız olarak irtibat kurabilirsiniz.

Haberler
VNG EKSPRES KARGO YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİL ATAOĞULLARI
''Türkiye Karayolu Taşıma Faaliyetinde Bulunan Tır, Kamyon, Kamyonet Grubunda Ki Yük Taşıyan Araçlarımızın Plaka Değeri Olmalı Tescillenmeli. Memurluktan Emekli Olan ve Meslek Grubundan İhraç Edilen Kişilerin Lojistik Sektörüne Katılmalarını Önlemeliyiz.``
VNG EKSPRES KARGO Olarak Türkiye Geneli Tedarik Zincirimizi 2023-2024 Geçiş Yılında 1692 Kişilik Uzman Yönetici`den 1869 Kişi Uzman Yönetici Sayımızı Yükselttik. Bunun Yanında Aktarma Merkezlerimiz Ve Lojistik Operasyon Merkezlerimiz Maraton Seviyesini 3 üncü Dereceden 4,8 Dereceye Ulaştırmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Lojistik Sistematiği Coğrafi Konumu İle Birlikte Karayolu, Denizyolu, Havayolu Adeta Dünya da 1 inci sırada yer almıştır. İhracat Ve İthalat Türkiye`den Başlangıç Sağlayarak Avrupa VE Orta Asya Olmak Üzere Ciddi Bir Rol Üstlenmektedir. Tüm Taşıyıcı Meslektaşlarımızın Bu Bilinçle Hareket Etmelerini Yarınlarının Çok Kıymetli Ve Verimli Olacağını Bildirmek İsterim.
© Copyright Vng Ekspress Kargo 2016 - 2023. All right reserved.